Ana sayfa PODOLOJİ FORUMU Podolojik Yaklaşım Uygulama Örnekleri Tırnak Batması Tırnak Batması ve Tırnakta Deformasyon (5 seans Omega Tel Uygulaması)

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Uzm. Pdl. Zeliha GÖKKAYA tarafından 2 ay 2 hafta önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #2145

  Yanlış ayakkabı kullanımı, yanlış pedikür ve bakım işlemleri tırnakta deformasyona ve batma şikayetine sebep olabilir. Bu olgumuzda yanlış pedikür uygulamarı sonucunda tırnak, deformasyon ile birlikte yumuşak dokunun içinde gömülü kalarak hem batık şikayetine hem de tırnakta kalınlaşmaya sebep olmuştur. Cerrahi müdahaleye gerek kalmadan Podolojik girişimler ile bu olgudaki gibi deforme tırnakları ya da batık tırnak problemlerini çözüme kavuşturmak mümkündür. OMEGA tel yöntemi sayesinde kişinin günlük hayattaki konforundan ödün verilmemiş, konforu üst seviyede kalmış ve herhangi bir kanama odağı oluşmadan tırnak şekillendirilmiştir. Merkezimizdeki işlemleri Podoloji alanından mezun ve bu alanda uzmanlık (yük.lis.) eğitimine devam eden Podolog Zeliha Gökkaya yapmaktadır. Gönül rahatlığıyla ayaklarınızı emanet edebilirsiniz.
  Detaylı bilgi için 05519434359 üzerinden bize ulaşabilirsiniz. @asude640 @podologum @podologum.izmit
  #tirnakbatmasi #TırnakBatması #tirnakmantari #TırnakMantarı #nasir #DiyabetikAyakBakımı #ortoniksi #omegateluygulamasi #podoloji #podolog #ayaksagligi #konyaaltı #Antalya #muratpaşa #kepez #kemer

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Araç çubuğuna atla