Araç çubuğuna atla
Forum sayfamız üzerinden podoloji alanında iş arayanlar ve işverenleri buluşturuyoruz.
Hangi şehirlerde çalışmak istediğinizi,mezun olduğunuz okulu ve yılını varsa mesleki tecrübenizi paylaşmanızı tavsiye ederiz.
0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Salih
      Katılımcı
      • Açtığı Konu 1
      • Verdiği Cevap 1
      • Toplam Gönderi 2

Salih GÜNİNDİ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi:   04.01.1998 / BursaCv ek

Adres:   Osmangazi/Bursa

Cep:   +905536861612

Medeni Durum:  Bekâr

Askerlik Durum:    Tecilli

Sürücü Belgesi:    B ve A2 sınıfı

Özet Bilgi

Lise 3. sınıf dönem içi stajımı Acıbadem Sağlık Grubu Bursa Hastanesi’nde birçok bölümde doktoru veya hemşireyi asiste ederek ve verilen görevi uygun bir şekilde yaparak aktif ve başarılı bir şekilde tamamladım.Aynı sınıfın yaz stajını da Acıbadem Sağlık Grubu Bursa Hastanesi’nde tamamladım.Lise 4. Sınıf dönem içi stajımı Sağlık Bakanlığı Bursa 112 de Üçevler 112 İstasyonunda gerek doktoru ve ATT yi asiste ederek gerek vakaya müdahale ederek nöbetlere kalarak aktif ve başarılı bir şekilde tamamladım.2018 yılında Kocaeli Üniversitesi Podoloji Programına yerleştim.1. sınıf yaz stajımı Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Diyabet Polikliniği içinde bulunan Podoloji Kliniği’nde medikal ayak bakımı gibi uygulamaları aktif olarak yapmaya başladım.2. sınıf dönem içi uygulamalarda kişiye özel tabanlıklar tasarladım. Tip-1 ve tip-2 diyabetli hastaların ayak bakımını, mantar bakımını gerçekleştirdim. Kocaeli Üniversitesi Podoloji Bölümündeki eğitim ve öğretimimi başarılı bir şekilde tamamlamış bulunmaktayım.

Eğitim

2018-2020 : Kocaeli Üniversitesi – Podoloji Programı (Devam ediyor)

2012-2016: Gürsu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi- Acil Tıp Teknisyenliği

İş Deneyimi

09/2019-01/2020  Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Diyabet ve Ayak Sağlığı Polikliniğine Bağlı Podoloji Kliniği– Podoloji Stajyeri

06/2019-07/2019  Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Diyabet ve Ayak Sağlığı Polikliniğine Bağlı Podoloji Kliniği– Podoloji Stajyeri

09/2015-05/2016  Sağlık Bakanlığı Bursa 112– Acil Tıp Teknisyeni Stajyeri

Ambulans ve telsizle ilgili edindiğim teorik bilgileri pratik tecrübeye döktüm. Acil müdahale konusunda tecrübe kazandım.

06/2015-07/2015  Acıbadem Sağlık Grubu Bursa Hastanesi – Acil Tıp Teknisyeni Stajyeri

Acil servis ünitesinde pratik tecrübeler kazanmaya devam ettim.

09/2014-05/2015  Acıbadem Sağlık Grubu Bursa Hastanesi – Acil Tıp Teknisyeni Stajyeri

Bu stajımda Koroner Yoğun Bakım, Multidisipliner bölüm, Acil Servis, Ameliyathane ve Anjiyo Bölümlerinde teoride öğrendiğim bilgilerimi pratiğe dökme fırsatı buldum.

Sertifika ve Katılım Belgeleri

-Triaj Afet ve Crush Yaralanmaları Sertifikası

-Bilgisayar İşletmenliği ve Operatörlüğü Sertifikası

-İleri Excel Sertifikası

Yabancı Dil

-İngilizce: Orta düzeyde

Bilgisayar

Microsoft Ofis Programları

İleri Excel ve Makro

Asos- 112 Acil Sağlık Hizmetleri Sistemi

Anahtar – Acıbadem Hastanesi Hasta Kayıt Sistemi

İlgi Alanları

Bir motosiklet kullanıcısı olarak kısa veya uzun sürüş etkinliklerine katılmaktan, kamp ve doğa yürüyüşleri ile kendimi motive etmekten, güncel teknolojik gelişmelerin takibinde bulunmaktan hoşlanırım ve otomobiller ile yakından ilgilenirim.

Referanslar

Ayfer PEKER (0505 349 17 15)- Koü Asst.Prof.Dr/Podolog

Levent AYDIN (0506 125 97 50)- Koü Öğr. Gör.

Nebibe AVCI (0536 748 10 10)- Bursa 112/ATT

Ayşe GÜDEN (0505 384 73 00)- Bursa 112/ATT

0 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.