Araç çubuğuna atla

Ana sayfa PODOLOJİ FORUMU Podoloji Akademi Makaleler/Kaynaklar/Formlar Akademik Yayın Paylaşımları

Burada akademik konular ve paylaşımlar olacaktır. Makaleler, öğrenciler için ders içerikleri, faydalı materyaller vb..
Podolojinin birlikte çalıştığı disiplinler ve rahatsızlıklar ile alakalı yerli ve yabancı makalelerin, podologların kullanabileceği formlar ve istifade edebileceğimiz çeşitli kaynakların olduğu forum. Makalelerin açık kaynaklı olmasına dikkat ediniz.
0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #1164
   Podolog Engin GÖKKAYA
   Anahtar yönetici
   • Açtığı Konu 45
   • Verdiği Cevap 31
   • Toplam Gönderi 76

   Podolojinin ülkemizdeki temel problemlerinden birisi de sizler de farkındasınız Türkçe kaynak eksikliğidir. Değerli hocalarımız Türkçe akademik kaynak oluşturabilmek için bir taraftan çok ciddi emek harcarlarken bizler de kendi imkanlarımızda faydalı olabilecek yazılı-görsel materyali/yayını bir araya getirelim istedim ki öğrencilik geçip gidiyor, her yıl birçok arkadaşımız mezun oluyor. Sizler de elinizdeki materyali telif haklarına saygı göstererek paylaşırsanız sevinirim. Diğer üniversitelerde durum nedir bilmiyorum ama bu yıl mezun olurken derslerdeki slaytların kötü fotokopileri var ellerimizde. Gelecekte “ya hu şu konu nasıl birşeydi” diyerek açıp bakabileceğimiz nitelikte değil…Bu sebeple bu forum başlığı altında toparlanacak materyal podoloji öğrencileri açısından çok önemli olacaktır diye düşünüyorum.
   İsterseniz kaynağın bulunduğu linki paylaşın, isterseniz kaynağı buradan paylaşın ama mutlaka emek verenlerin kimler olduğu görünsün, intihal gibi olmasın arkadaşlar. Emeğe saygı gösterelim.
   Ben bu kaynakları KLİMİK dergisinden temin etmiştim sizlerle paylaşıyorum.

   10. ULUSAL YARA BAKIMI KONGRESI

   Diyabetik_ayak_atlasi

   KRONIK YARADA GUNCEL YAKLASIMLAR

   podologuz.com
   podologum.com
   podolojimalzemeleri.com

0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.