Araç çubuğuna atla

Ana sayfa PODOLOJİ FORUMU Podolojik Yaklaşım Uygulama Örnekleri Tırnak Batması Tırnak Batması ve Tırnakta Deformasyon (5 seans Omega Tel Uygulaması) (Podoloğum Antalya)

Diplomalı podologlarca gerçekleştirilen podoloji uygulama örnekleri (yazı-fotoğraf-video) bu forumda paylaşılacaktır.
Tırnak batması vaka sunumlarını bu forumda konu oluşturarak yapabilirsiniz.
0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #2145
   Pdl. Zeliha GÖKKAYA
   Katılımcı
   • Açtığı Konu 3
   • Verdiği Cevap 0
   • Toplam Gönderi 3

   Yanlış ayakkabı kullanımı, yanlış pedikür ve bakım işlemleri tırnakta deformasyona ve batma şikayetine sebep olabilir. Bu olgumuzda yanlış pedikür uygulamarı sonucunda tırnak, deformasyon ile birlikte yumuşak dokunun içinde gömülü kalarak hem batık şikayetine hem de tırnakta kalınlaşmaya sebep olmuştur. Cerrahi müdahaleye gerek kalmadan Podolojik girişimler ile bu olgudaki gibi deforme tırnakları ya da batık tırnak problemlerini çözüme kavuşturmak mümkündür. OMEGA tel yöntemi sayesinde kişinin günlük hayattaki konforundan ödün verilmemiş, konforu üst seviyede kalmış ve herhangi bir kanama odağı oluşmadan tırnak şekillendirilmiştir. Merkezimizdeki işlemleri Podoloji alanından mezun ve bu alanda uzmanlık (yük.lis.) eğitimine devam eden Podolog Zeliha Gökkaya yapmaktadır. Gönül rahatlığıyla ayaklarınızı emanet edebilirsiniz.

   Detaylı bilgi için 05519434359 üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

   @asude640 @podologum @podologum.izmit
   #tirnakbatmasi #TırnakBatması #tirnakmantari #TırnakMantarı #nasir #DiyabetikAyakBakımı #ortoniksi #omegateluygulamasi #podoloji #podolog #ayaksagligi #konyaaltı #Antalya #muratpaşa #kepez #kemer

0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.