Araç çubuğuna atla

Ana sayfa PODOLOJİ FORUMU Sohbet Tercih Rehberi Podoloji Tercihleri Ve Podolog Atamaları Hakkında Bilgilendirme Yanıtla: Podoloji Tercihleri Ve Podolog Atamaları Hakkında Bilgilendirme

Naci
Katılımcı
  • Açtığı Konu 0
  • Verdiği Cevap 1
  • Toplam Gönderi 1

Bu meslekte gördüklerimden birkaçını söylemek istiyorum. Bu mesleği iyi yapmak niyetiyle yola çıktığımda, düşündüğümde içimde bir huzursuzluk, rahatsızlık belirmişti. Niye böyle oldu en başta bilememiştim. Meslek geleceğinin belirsiz olması her önüne gelenin bu mesleğin ehli olduğunu söylemesi, sertifika alarak bu mesleği yapmaya çalışması açıkçası içimde çalkantılara neden olduğunu fark ettim. Aklıma bu kişilerin yapmış olduğu bazı hareketler, söyledikleri, sebep oldukları ve yaptikları geldi, peşi sıra da hayal kırıklığı. Meslek hayatında insanın içinde bir kaygı oldumu uykusunu kaybeder. Bu kaygılarımızın artık muhayyel de kalmasını temenni ediyoruz. Sağlık Bakanlığı’nın Podoloji mesleğine olan lakayt tutumu biz “Podolog” ları derinden endişelendiriyor.
Umuyoruz ki en kısa sürede bu meslek gereken ilgiyi görür ve gereken yapılır. Tek tesellimiz bu.