Türkiye’de Podoloji Mezunları ve Çalıştıkları Yerler

podologuz.com

Kocaeli Üniversitesi Podoloji Programı mezunu (2017)

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

10 Cevaplar

 1. Alman Ayak sağlığı merkezi adres bilgileri yanlış Engin bey kroki gözükmüyor

  • podologuz.com dedi ki:

   Merhaba, bana gönderilen adres bilgilerini girmiştik zamanında, güncel adres bilgilerini mail atın isterseniz. Sayfa görüntüsü bozulduğu için, bütün krokilerin kaldırılmasını planlamaktayım.

   • podologuz.com dedi ki:

    Adresi aldım sayfanızdan, sanırım bu güncel hali.
    podologuz.com/forum sayfamıza katılım sağlarsanız seviniriz. Podolog arkadaşlar tecrübelerinizden istifade edeceklerdir eminim.
    İyi çalışmalar.

 2. esra dedi ki:

  Tip 1 diyabetli eşimin ayağında 3 adet nasir icin üsküdar da bulunan podoworld ayak saglik merkezine tedavi icin gittik. Esimin ayagindaki nasirlar profesyonel ve ince bir titizlikle alindi ilgi ve alaka cok iyiydi gercekten cok memnun kaldik . Esimin nasirdan dolayi maruz kaldigi agri ve aci nasirlar alindiktan sonra hemen kesildi. Profesyonel ayak bakimi yaptiracaklara kesinlikle tavsiye ederim.

  • podologuz.com dedi ki:

   Esra hanım sitemiz üzerinden yönlendirildiğiniz bütün podologlar Podoloji alanında akademik eğitim almış kişilerdir. Memnun kalmanıza çok sevindik. Nasırsız günler dileriz ☺️

 3. müge duru dedi ki:

  Ankara’daönerebileceğiniz güvenilir PODOLOJİ merkezi var mı? Teyzemin ayaklarında nasır ve mantar var.

  • podologuz.com dedi ki:

   Müge hanım geçmiş olsun. Üstteki listede Podolog Merve UTLU hanımefendi sitemiz üyelerindendir ve bu alanda öncü kişilerdendir, kendisi Ankara’da hizmet vermektedir. Güvenle kendisine bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ulaştığınızı iletirseniz detaylı ilgilenecektir. Geçmiş olsun. Aldığınız hizmeti bu sayfada değerlendirirseniz seviniriz.

 4. Davud dedi ki:

  Tırnak batması şikayeti ile Kocaeli ünv. Podoloji kliniğine gittim iki seansta tırnak batması çözüldü .Tel takılarak herhangi bir cerrahi müdahale gerek kalöadan işlem tamamlandı. Daha sonra yeniden batma şikayeti yaşayacak gibi oldum ancak podolog engin bey tampon uygulayarak sorunu çözdük. Tırnak batması şikayetleri için alanında eğitim almış podologları tercih etmenizi öneririm.

 5. Ozlem dedi ki:

  Şanlı urfada ayak bakım merkezi yokmu

  • podologuz.com dedi ki:

   Özlem hanım merhaba. Şanlıurfa’da Harran Üniversitesi bünyesinde Podoloji eğitimi verilmekte ancak buraya talep doğrultusunda veri girişi yapıyoruz. @podologuz instagram ve facebook hesaplarımıza ya da podologum@gmail.com hesabımıza dönüş sağlarsanız sizi urfa’daki podolog arkadaşlarımıza yönlendirmeye çalışalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla